1 listopada. Jaka będzie panować pogoda? - wiadomości pogodowe w PoznajPogode.pl

PoznajPogode.pl - serwis pogodowy


1 listopada, wszystkich świętych, groby, zaduszek, pogoda, 2 listopada

1 listopada. Jaka będzie panować pogoda?

1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych będąca oddaniem czci świętym. W tym dniu odwiedzamy groby bliskich i wspominamy ich, kiedy żyli. Wielu z nas zastanawia się nad pogodą. Czy założyć cieplejsze i nieprzemakalne ubranie czy też ubrać się lżej. W ubiegłym roku panowała aura zupełnie nieprzypominająca początku miesiąca listopada. Było ciepło i pogodnie. Jak będzie tym razem?.

 

Poranek w dniu czwartkowym przywita nas dość pogodnym niebem i temperaturą na poziomie ok. -3/0 stopni C. Miejscami w regionach wschodnich i południowych może być zimniej. W ciągu dnia chmur przybędzie zwłaszcza na wschodzie i przelotnie pokropi. Temperatura wzrośnie do 3/4 stopni C na wschodzie i północnym-wschodzie, do 5/7 stopni C w centrum i do 8/10 stopni C na pozostałym obszarze.

 

Noc z czwartku na piątek ma być dość pochmurna, ale bez opadów. Chmury nie pozwolą na duże wypromieniowanie ciepła i temperatura przeważnie pozostanie dodatnia. Jedynie lokalnie w kujawsko-pomorskim, łódzkim i świętokrzyskim może pojawić się przygruntowy przymrozek.

 

Piątek 2 listopada dzień Zaduszek będzie ciepły, ale dość pochmurny z przelotnymi opadami deszczu. Najlepsza aura ma panować w dzielnicach południowych.

 

Podsumowując, 1 listopada rano zimny, potem chłodny, ale za to pogodny. 2 listopada ciepły, ale dość mokry.

Komentarz synoptyka

Pogoda na Twoją stronę

Jeśli chcesz zamieścić na swojej stronie pogodę dla swojego miasta, musisz pobrać kod który znajduje się tutaj.

       

Prognoza pogody