PoznajPogode.pl - serwis pogodowy


wrześniowe lato, prognozami, gorące, jesieni

Lato powróci i przyniesie nam nawet 30/31 stopni C!.

Chociaż 1 września zgodnie z naszymi prognozami przyniósł nam jesienną pogodę to już niedziela (2 września) okazała się pogodna i ciepła. Początek nowego tygodnia zmian istotnych nie wniesie. Nadal będzie ciepło i pogodnie z porannymi mgłami. Przejściowe ochłodzenie pojawi się od czwartku (6 września). Temperatury spadną do ok. 20 stopni C w dzień. Noce będą zimne z obniżeniami temperatury lokalnie nawet poniżej 5 stopni C. Możliwe jest, że gdzieś na krótko sie zabieli. Opadów wiele nie oczkujemy.

 

Kiedy powróci słoneczne i gorące lato?

 

Stopniowo zacznie się ocieplać od niedzieli ( 9 września). Temperatura będzie rosła i dni do ok. 15, 16 września mają być gorące w całej Polsce. Możliwe, że lokalnie ujrzymy nawet 30/31 stopni C!. Słońce w tym czasie zakróluje na niebie.

 

Zatem kto ma czas lub może zrobić sobie wolne powinien planować odpoczynek nad morzem, w górach czy też w głębi kraju między 9 a 15 września. Na pewno nie będzie zawiedziony.

 

Załamanie pogody nastąpi po 15 września i wtedy też poczujemy przedsmak jesieni.

Komentarz synoptyka

Pogoda na Twoją stronę

Jeśli chcesz zamieścić na swojej stronie pogodę dla swojego miasta, musisz pobrać kod który znajduje się tutaj.

       

Prognoza pogody


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pogoda72/domains/poznajpogode.pl/public_html/tpl/content.tpl.php on line 24