PoznajPogode.pl - serwis pogodowy


1 listopada, wszystkich świętych, groby, zaduszek, pogoda, 2 listopada

1 listopada. Jaka będzie panować pogoda?

1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych będąca oddaniem czci świętym. W tym dniu odwiedzamy groby bliskich i wspominamy ich, kiedy żyli. Wielu z nas zastanawia się nad pogodą. Czy założyć cieplejsze i nieprzemakalne ubranie czy też ubrać się lżej. W ubiegłym roku panowała aura zupełnie nieprzypominająca początku miesiąca listopada. Było ciepło i pogodnie. Jak będzie tym razem?.

 

Poranek w dniu czwartkowym przywita nas dość pogodnym niebem i temperaturą na poziomie ok. -3/0 stopni C. Miejscami w regionach wschodnich i południowych może być zimniej. W ciągu dnia chmur przybędzie zwłaszcza na wschodzie i przelotnie pokropi. Temperatura wzrośnie do 3/4 stopni C na wschodzie i północnym-wschodzie, do 5/7 stopni C w centrum i do 8/10 stopni C na pozostałym obszarze.

 

Noc z czwartku na piątek ma być dość pochmurna, ale bez opadów. Chmury nie pozwolą na duże wypromieniowanie ciepła i temperatura przeważnie pozostanie dodatnia. Jedynie lokalnie w kujawsko-pomorskim, łódzkim i świętokrzyskim może pojawić się przygruntowy przymrozek.

 

Piątek 2 listopada dzień Zaduszek będzie ciepły, ale dość pochmurny z przelotnymi opadami deszczu. Najlepsza aura ma panować w dzielnicach południowych.

 

Podsumowując, 1 listopada rano zimny, potem chłodny, ale za to pogodny. 2 listopada ciepły, ale dość mokry.

Komentarz synoptyka

Pogoda na Twoją stronę

Jeśli chcesz zamieścić na swojej stronie pogodę dla swojego miasta, musisz pobrać kod który znajduje się tutaj.

       

Prognoza pogody


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pogoda72/domains/poznajpogode.pl/public_html/tpl/content.tpl.php on line 24